Benefit Solution Sp. z o.o.- broker ubezpieczeniowy z siedzibą w Warszawie poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko:

BROKERA UBEZPIECZENIOWEGO

Warszawa

Oferujemy:

  • interesującą pracę w innowacyjnej spółce brokerskiej,
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • precyzyjną ścieżkę rozwoju oraz aktywny udział w rozwoju firmy,
  • benefity pracownicze
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • specjalistyczne szkolenia oraz udział w konferencjach i sympozjach ubezpieczeniowych.

Zakres zadań:

  • profesjonalna i kompleksowa współpraca z Klientami i Towarzystwami Ubezpieczeniowymi
  • negocjacje programów ubezpieczeniowych, opracowywanie analiz i rekomendacji,
  • przygotowywanie i kompletowanie dokumentacji ubezpieczeniowej
  • obsługa administracyjna i techniczna Klientów
  • budowanie i wzmacnianie wizerunku firmy

Oczekiwania:

  • doświadczenie w negocjacjach programów ubezpieczeniowych z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi
  • umiejętność prezentacji rekomendacji dla Klienta
  • rozwinięte zdolności w zakresie analizowania i raportowania danych,
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność
  • komunikatywność, elastyczność i samodzielność,
  • gotowość do pogłębiania wiedzy,
  • zdany egzamin KNF na Brokera Ubezpieczeniowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926).”