Broker ubezpieczeniowy - Warszawa
Home / Oferty pracy / Broker ubezpieczeniowy - Warszawa
Benefit Solution Sp. z o.o.- broker ubezpieczeniowy z siedzibą w Warszawie poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko:
Broker ubezpieczeniowy
Warszawa
Oferujemy
  • interesującą pracę w innowacyjnej spółce brokerskiej,
  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
  • precyzyjną ścieżkę rozwoju oraz aktywny udział w rozwoju firmy,
  • benefity pracownicze
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • specjalistyczne szkolenia oraz udział w konferencjach i sympozjach ubezpieczeniowych.
Zakres zadań:
  • profesjonalna i kompleksowa współpraca z Klientami i Towarzystwami Ubezpieczeniowymi
  • negocjacje programów ubezpieczeniowych, opracowywanie analiz i rekomendacji,
  • przygotowywanie i kompletowanie dokumentacji ubezpieczeniowej
  • obsługa administracyjna i techniczna Klientów
  • budowanie i wzmacnianie wizerunku firmy
Oczekiwania:
  • doświadczenie w negocjacjach programów ubezpieczeniowych z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi
  • umiejętność prezentacji rekomendacji dla Klienta
  • rozwinięte zdolności w zakresie analizowania i raportowania danych,
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność
  • komunikatywność, elastyczność i samodzielność,
  • gotowość do pogłębiania wiedzy,
  • zdany egzamin KNF na Brokera Ubezpieczeniowego
Jesteś zainteresowany? Aplikuj do Benefit Solution!
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres
praca@b-solution.pl
Przesłanie dokumentów aplikacyjnych stanowi zgodę na przetwarzanie danych tam zawartych przez Benefit Solution Sp. z o.o. (ul. Domaniewska 39a; 02-672 Warszawa) w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Zobacz jak przetwarzamy dane osobowe w Benefit Solution Sp. z o.o. podane w trakcie procesu rekrutacyjnego.